Müşteri İlişkileri Yönetimi (CRM)

CRM çözümleri ile müşteri ilişkileri deneyimlerinizi kişiselleştirerek potansiyel ve mevcut müşterilere temas eden her alanda güçlü bir yönetim ağıyla pazar dinamiklerini fırsata çevireceksiniz.

Satış Yönetimi

Satış Süreç Yönetimi ile işlemenize ait teklifleri, siparişleri, fırsatları ve projelerini, aynı zamanda geçmişte yapılan tüm aksiyonlara anında erişebileceğiniz bir satış sürecini baştan sona tüm basamaklarıyla sistem üzerinde modelleyerek iş takibini kolaylaştırabilir, süreçlerin tamamına hakim olabilirsiniz.

İletişim Yönetimi

İletişim Yönetimi sayesinde standart CRM fonksiyonlarının yanında her bir cariye özel bir bilgi deposu oluşturarak tanımlama yapabilir. Kullanıcıların iş ile alakalı iletişim kurduğu kişi ve kurumlarla eşleştirmelerini yaparak tüm iletişim sürecini takip etmelerini sağlayabilir. Bilgi servisi entegrasyonu ile iletişim kanalları ve bilgilendirme sıklık ve içeriklerini yönetebilir.

Fırsat Yönetimi

Fırsat yönetimi ile potansiyel müşterileriniz ve mevcut müşterileriniz ile ilgili fırsatları sistem üzerinde teklifler, belgeler ve süreçlere ait tüm aktivitelerin takibini sağlayabilir. Bu bilgiler sayesinde satış ekiplerinizin fırsata özel ayak izlerini ulaşarak 360 derece müşteri görünürlüğü sağlayabilirsiniz. Fırsat yönetimini tüm parametrelerle derinlemesine analiz etmek için iş zekası entegrasyonu ile daha kapsamlı verilere elde edebilirsiniz.

Kampanya Yönetimi

Kampanya yönetimi fonksiyonu ile potansiyel ve mevcut müşterilerinizi kanal, ürün bölge ve segment bazında sınıflayabilir müşteri ya da müşteri grubuna göre özel kampanyalar düzenleyerek çıktılarını detaylı raporlarla analiz edebilirsiniz.

İş Akış Yönetimi

İş Akışı Yönetimi ile, sistemin içinde bulunan her bir modül ve gerçekleştirdiğiniz her bir operasyon tipi için, sisteme veri girişini, yönlendirmesini, onayını, işin gerçekleştirilmesini ve kontrolünü, aşama aşama birbirini takip eden bütünleşik süreçler olarak planlamanızı ve birbirinden bağımsız iş akış zincirleri oluşturabilirsiniz.

Aktivite Yönetimi

Aktivite Yönetimi ile satış sürecine ait aktivitelerinizi planlayarak görev, randevu, arama, e-posta gibi aktivite tiplerini takip edebilirsiniz. Yapılan her aktivitenin CRM kayıtlarınızla eşleştirerek aday müşteri ya da mevcut müşterilerinize yapılan tüm aktiviteleri detaylı olarak analz ederek aktivite planlarını değiştirebilirsiniz.

SIKÇA SORULAN SORULA S.S.S

M-CRM tüm özelliklerini ücretsiz ve sınırsız deneyimlemek için hemen üye olabilirsiniz. Üyelik işlemi 2 dakika sürer ve kredi kartı gerektirmez. 14 gün boyunca ekip arkadaşlarınızı da davet ederek, onların da M-CRM denemesini sağlayabilirsiniz. Deneme süresince M-CRM aktardığınız verilere ve bilgiler ücretli bir plan seçtiğinizde kullanımınıza hazır olarak hesabınızda kalır.

Evet. M-CRM üyelik planları en az 3 kullanıcı içerir. Ücretlendirme seçtiğiniz plana ve ödeme yöntemine göre kullanıcı başına belirlenen fiyatlar üzerinden hesaplanır.

Yıllık özel bir anlaşmanız veya farklı bir sözleşmeniz yoksa M-CRM herhangi bir taahhüt veya zorunluluk olmadan kullanabilirsiniz. Üyeliğinizi istediğiniz zaman sonlandırabilir ve sistemdeki verilerinizi alabilirsiniz.

M-CRM kredi kartı ve havale yöntemleriyle ödeme kabul etmektedir. İşletmeniz için seçtiğiniz plan için aylık ve yıllık olarak kredi kartıyla ödeme yapabilirsiniz. Yıllık plan alımlarında; havale ile peşin ödeme yapılabildiği gibi, kredi kartı ile taksitli ödeme de yapılabilmektedir.

M-CRM son derece kolay kullanılabilen, kullanıcı deneyimine göre tasarlanmış bir arayüze ve yapıya sahiptir. Sistemdeki yönlendirmeler ve ekran tasarımları sayesinde iş süreçlerinizi yönetmek için gerekli işlemleri kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı kullanım ve ek modüller için gerekli gördüğünüzde eğitim satın alabilirsiniz.

Halihazırda kullandığınız bir CRM sisteminin veya harici olarak elinizde müşteri verisi varsa bunu Excel formatında M-CRM ’deki sisteminize aktarabilirsiniz. Farklı ortamlardan veri aktarım ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Mutlaka bir çözüm üretilecektir.

M-CRM’i herhangi bir sunucu ve yazılım/program kurulumu ve ekstra lisans bedeli vs. olmadan sadece üyelik gerçekleştirerek hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. M-CRM bulut tabanlı bir CRM yönetim sistemidir.

M-CRM verileri üst düzey güvenlik sağlanan sunucular üzerinde 256 bit SSL koruma ile sunulmaktadır. Güvenlik katmanları ile verileriniz sizden başka hiç kimsenin erişemeyeceği şekilde korunmaktadır.

CRM üzerindeki verileriniz düzenli olarak yedeklenmektedir. Bu yedekler şifrelenmiş şekilde Türkiye, Frankfurt, Hollanda olmak üzere 3 farklı lokasyonda yedeklenmektedir.

M-CRM Starter
4.60 € / Aylık
Satın Al
M-CRM KOBİ
6.66 € / Aylık
Satın Al
M-CRM Kurumsal
7.49 €/ Aylık
Satın Al

14 GÜN ÜCRETSİZ DENEYİN

14 GÜN ÜCRETSİZ DENEYİN

14 GÜN ÜCRETSİZ DENEYİN

Kişiler ve Şirketler

3.000

8.000

Sınırsız

Ürünler

Etiketler

Depoalama Alanı

5 GB

15 GB

Sınırsız

CRM Özellikleri

Potansiyel Müşteriler

Satışlar

Teklifler

Özel Alanlar

Web Formları

Gelişmiş Özellikler

Raporlar

Anketler

Log Kayıtları

Hedef Takip

Görevler

Hatırlatıcılar

Etiketleme

Ödeme Tahsilat Özellikleri

Online Ödeme Alt Yapısı

Kredili Hesaplar

Müşteri Paneli

Sözleşmeler

Destek Sistemi

Bilgi Merkezi

Departmanlar

2 Adımlı Doğrulama

Telefon ile Destek

Mobil Uygulama (iOS)

Mobil Uygulama (Android)